İdo Tatlıses maç izlediği anları paylaştı! Video izleyenleri kahkahaya boğdu

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, 2021 yılında nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz temmuz ayında ikiz bebek beklediklerini duyuran çiftin oğulları, 22 Ocak’ta dünyaya geldi.

Bebeklerine kavuşan çifti, aileleri ve yakın çevreleri yalnız bırakmadı. İkizlerden biri İdo Tatlıses’in babası İbrahim Tatlıses’in, diğeri ise Yasemin Şefkatli’nin babası Sinan Şefkatli’nin adını aldı. Bebeklerden birinin ismi İbrahim Ayel, diğerininki ise Sinan Emir oldu.

İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna ile olan ilişkisinden dünyaya gelen oğlu İdo Tatlıses, pazar günü gerçekleşen Fenerbahçe – Galatasaray derbisini yakın arkadaşlarıyla izledi.

Tatlıses, maç esnasında odanın köşesinde bulunan kameranın çektiği eğlenceli anları, sosyal medya hesabından yayınladı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen İdo Tatlıses’in, takımının gol attığı anlarda gösterdiği tepkileri görenleri güldürdü. Ünlü şarkıcının yayınladığı eğlenceli video, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

ÜNLÜLERDEN YORUM GELDİ

İdo Tatlıses’in ‘Dün stüdyoda maçı izlerken gol anında neler yaşadık ? Oynat bakalım’ notuyla paylaştığı gönderisine, Gülben Ergen, Eylül Öztürk, Elif Şahin, Volkan Arslan, Tankurt Manas gibi ünlü isimlerden de yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir