Beşiktaş’ta yeni hoca çok yakında!

Başkan Hasan Arat ve yöneticiler şimdiye kadar dört isimle doğrudan temas kurdu. Siyah-beyazlılar devre arasında gündeme gelen Bruno Genesio’nun yanı sıra Slaven Bilic, Razvan Lucescu ve Nuri Şahin’le görüşmelerde bulundu. Dört teknik adamla da kapsamlı toplantılar yapıldığı belirlendi.

Boşta olan Genesio’nun Kartal’a gelmeye sıcak baktığı, Suudi ekibi Al Fateh’le 1 yıl daha kontratı bulunan Bilic’in de teklife olumlu yaklaştığı kaydedildi.

PAOK’u şampiyon yapan Razvan Lucescu ile Borussia Dortmund’da yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Nuri Şahin de Beşiktaş’a gelmek istiyor. Yönetimin karar aşamasında olduğu ve yeni hocanın 2 hafta içinde açıklanabileceği aktarıldı. Son kararı Başkan Hasan Arat’ın vereceği de vurgulandı.

SALİH UÇAN’DA MUTLU SON

Beşiktaş Yönetimi sözleşmesi biten oyunculardan Salih Uçan’la nikah tazeledi. Siyah-beyazlı kulübün Asbaşkanları Mete Vardar ve Onur Göçmez dün Salih Uçan ile biraraya geldi. Taraflar yapılan görüşmede tüm şartlarda anlaşarak el sıkıştılar.

Sözleşme şartları ve detaylarının ise bir iki gün içerisinde imzalar atıldıktan sonra açıklanacağı bildirildi. Asbaşkanlar “Sezonun ilk imzasını Salih ile attık. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” diye konuştu. Yönetim, Salih Uçan’ın ardından Cenk Tosun’la masaya oturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir